Trikke Skki – zimowy

Trikke Skki to nowe wyzwanie na zimę. Każdy bez trudu odnajdzie się na śniegu. Ten sprzęt umiejętnie łączy narty z bezpieczeństwem. Nie trzeba się przy tym mozolnie uczyć jazdy. Jazda jest dziecinne prosta. Trzy narty i rama zapewniają bezpieczeństwo. Nie ma wiązań narciarskich, jeździsz w normalnych, zimowych butach.

Po godzinie jazdy panujesz nad tym sprzętem narciarskim. Co najważniejsze, na Skki Trikke nie odniesiesz żadnej kontuzji. A gdy jesteś po kontuzji narciarskiej jest to jedyny sprzęt dla Ciebie!

Jakość wykonania oraz użyte materiały zapewniają trwałość, a gwarantuje to produkcja Made in Poland.

Narciarski Trikke Skki to łatwy wjazd każdym wyciągiem narciarskim. Można go łatwo i szybko złożyć. Zimowy Trikke Skki to twoja zimowa jazda z pełną kontrolą prędkości i kierunku jazdy. Trzy narty z wiązaniami przestrzennymi.

ŁATWY … nauka jazdy trwa 15 minut. 3-punkty kontaktu ze śniegiem dają łatwą i bezpieczną jazdę. Kierownica utrzymuje krawędź  i daje pełną kontrolę jazdy. Carving i skręty są łatwe i bezpieczne.

INTELIGENTNY …… BEZPIECZNY..…Na zimowym Skki Trikke nie potrzeba specjalnych krępujących ruch butów. Bez wiązań narciarskich jesteś bezpieczny i nie grozi tobie żadna kontuzja narciarska. Jazda jest naturalna dla twoich kolan a po jeździe łatwo składasz do transportu.

ZABAWA …. Jazda na zimowym Skki Trikke jest ekscytująca i wzmaga emocje.  Na stoku czujesz się jak zawodowiec i masz więcej zabawy niż wszyscy wokół.  Jeden rozmiar powoduje że twój Trikke jest dla ciebie, dla rodziny, dla znajomych.

Źródło: https://trikke.pl/skki-zimowy/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *