O NAS

WALDMAN E-biker vlog / blog – to vlog / blog rowerowy, na łamach którego poruszane są tematy związane z rowerem. Dowiesz się tutaj wszystkiego zarówno na temat roweru tradycyjnego, jak również roweru elektrycznego (ebike).

Waldemar Mańkowski - autor i założyciel WALDMAN E-biker vlog

 

» Kim jestem

Waldemar Mańkowski - autor i założyciel WALDMAN E-biker vlogNazywam się Waldemar Mańkowski i jestem autorem WALDMAN E-biker – vlog / blog rowerowy. Mieszkam i jeżdżę na rowerze po mieście Orneta, jednym z najpiękniejszych miasta na Warmii. Okolice miasta również bogate są w dużą ilość malowniczych tras rowerowych, które zachęcają do aktywnego spędzania czasu.

Pomysł na stworzenie vloga / bloga zrodził się pewnego wieczoru, kiedy to przeglądając w internecie informacje o rowerach elektrycznych (ebikach) nie znalazłem niczego na ten temat w mojej okolicy. 

Pisząc i publikując posty i vlogi odkrywam możliwości jakie daje nieskończoność tematów związanych z ebikami i rowerami tradycyjnymi.
Najważniejszą rzeczą na vlogu są dla mnie wartości merytoryczne wpisów. Zależy mi na tym, aby to o czym piszę i opowiadam było jak najbardziej miarodajne. Mam również nadzieję, że przypadnie Wam do gustu tematyka i to, co reprezentuje sobą vlog WALDMAN E-biker.

Tworząc kolejne wpisy i vlogi staram się przygotować do tematu jak najlepiej i kilkukrotnie sprawdzam i weryfikuję tekst przed jego ostateczną publikacją. Wszystko o czym tutaj piszę opieram na własnych doświadczeniach i odczuciach. Dlatego, jeśli zauważycie, że gdzieś popełniłem błąd, napiszcie do mnie, a z pewnością zweryfikuję taką informację.

Jeśli natomiast ktoś miałby ochotę dołączyć do mnie na Endomondo to zapraszam. Oczywiście zachęcam również do dołączenia do grupy WALDMAN E-biker na facebooku.