WALDMAN E-biker

NEWS

W tym dziale vlogu będziemy informować Was o nowościach w świecie rowerowym, zarówno tym tradycyjnym, jak również w świecie ebików. Znajdziecie tu tez informacje o tym co nowego będzie lub dzieje się na naszym vlogu.

NEWS

Rowerowa majówka 2022

Zapewne już większość z Was wie, ale tych, którzy jeszcze nie wiedzą śpieszę poinformować, że już w niedzielę 1 maja 2022 roku rusza Rowerowa Majówka organizowana przez Urząd Miasta Orneta, OSiR Orneta, KS „Alfa” w Ornecie, CKiBM w Ornecie oraz oczywiście Lasy Państwowe. Początek trasy tradycyjnie znajduje się na ulicy Polnej i rozpoczyna się o godzinie 11.00, w kierunku Krosna i wiaty leśnej Koła Łowieckiego „Czajka” (Nowy Dwór).

Read More
NEWS

Sezon 2022 czas zacząć

Na vlogu Waldman E-Biker była niezaplanowana roczna przerwa, ale … czas wracać i rozpocząć kolejny sezon rowerowy. Witajcie już w nowym 2022 roku. Mamy początek roku, więc i nowy początek na vlogu, który zaowocował nowym działem – Rowerowa Orneta, który będzie dostępny na współpracującym z nami blogu Orneta.net – Nieoficjalny serwis miasta.

Read More
APLIKACJE ROWEROWENEWS

Endomondo zniknie z końcem 2020 roku

Jak informuje Under Armour – nowy właściciel aplikacji Endomondo, który odkupił ją w 2015 roku za 85 milionów dolarów, aplikacja zakończy swoje działanie z końcem 2020 roku. Dla wielu z nas decyzja może być bardzo zaskakująca, bowiem mimo wieloletniej stagnacji w rzeczonej apce, była ona mimo wszystko bardzo popularna wśród osób uprawiających różne sporty.

Read More
NEWSROWER

Międzynarodowe Święto Roweru

Moi kochani … a czy wiecie, że dzisiaj jest Międzynarodowe Święto Roweru ? Dobre zdrowie i samopoczucie – to główne zalety jazdy rowerem. Z okazji przypadającego dzisiaj Międzynarodowego Dnia Roweru zapraszam Was do zabawy.

Read More
NEWS

Witam na WALDMAN E-biker vlog

Witam na WALDMAN E-biker – vlog rowerowy, w którym poruszać będę tematy związane z ebikami (rowerami elektrycznymi) oraz rowerami tradycyjnymi. Każdy miłośnik dwóch kółek niezależnie od tego, czy to jest rower tradycyjny, czy też ebike znajdzie tutaj coś ciekawego dla siebie.

Read More